НТА > НОВИНИ > Економіка > В Україні скасували обов’язкові касові апарати у сільських крамницях

В Україні скасували обов’язкові касові апарати у сільських крамницях

В українських селах спостерігається нерівномірне покриття швидкісним інтернетом, або він взагалі відсутній

691

Кабінет міністрів звільнив підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Про це повідомила пресслужба уряду. Від обов’язкового застосування касових апаратів звільнили суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), за умови не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати).

«Рівень доходів підприємців в селах значно менший, ніж у містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання реєстраторів розрахункових операцій стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу», – зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

За її словами, використовувати касові апарати, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття швидкісним інтернетом чи його відсутність в селах.

«Тож уряд вирішив підтримати таких підприємців, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників, та надати їм можливість не застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій», – прокоментувала міністерка.

У Міністерстві економіки нагадали, що з 1-го січня 2022-го року платники єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки, повинні застосовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій.

Нагадаємо, що в Україні зафіксували рекордну кількість ФОПів за останні п’ять років – майже 2 мільйони.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"