НТА > НОВИНИ > В Україні скасують обов’язковий військовий призов

В Україні скасують обов’язковий військовий призов

233

Це, ймовірно, станеться вже з 2023-го року. Із прийняттям законопроєкту про національний спротив влада планує розпочати поступово втілювати в життя нову військову стратегію.

Про це заявив керівник партії «Слуга народу” Олександр Корнієнко в інтерв’ю “Українським новинам”. Нова військова стратегія передбачає заміну обов’язкового призову службою в резерві.

“Це можливо вже з 2023 року. Також буде реформа військкомату. Ці всі реформи очікуються, тому що вони пов’язані з планом членства в НАТО. Військова реформа буде відбуватися далі постійно”, – пояснив Корнієнко.

Нагадаємо, що оновлення системи національного спротиву дозволить законодавчо врегулювати питання застосування зброї військовослужбовцями сил територіальної оборони ЗСУ і членами добровольчих загонів територіальної оборони.

Нещодавно Верховна Рада України остаточно ухвалила президентський законопроєкт про основи національного спротиву. Документ урегульовує розвиток територіальної оборони, організації руху опору і відповідної підготовки громадян України до національного спротиву.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі