НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні скоротять мережу «коронавірусних лікарень»

В Україні скоротять мережу «коронавірусних лікарень»

149

У зв’язку з відносною стабілізацією епідемічної ситуації у міністерстві охорони здоров’я вирішили скоротити мережу лікарень, які приймають пацієнтів із COVID-19.

За словами міністра Віктора Ляшка, який виступав у Верховній Раді, про закриття лікарень мова жодним чином не йде. Це стосуватиметься мережі COVID-лікарень, в яких під час двох великих спалахів восени 2020-го року і навесні 2021-го збільшили ліжковий фонд для лікування пацієнтів з COVID більше, ніж на 50%.

«Для того щоб надавати і планову медичну допомогу, і планові госпіталізації, і планові операції, нам потрібно зараз скорочувати мережу лікарень… Давати можливість госпіталізуватися людям з іншими інфекційними хворобами», – зазначив Ляшко.

МОЗ уже визначило перелік лікарень, які госпіталізували пацієнтів на перших етапах хвилі COVID-19. «Всі інші лікарні повинні відновити надання планової медичної допомоги іншим хворим, оскільки у нас є стабілізації епідемічної ситуації», – наголосив міністр.

Раніше з’являлися повідомлялося, що в різних регіонах України деякі лікарні згортають ковідні відділення через зниження захворюваності.

Нагадаємо, що у «жовтій» зоні карантину перебувають наразі всі області України, втім, є й такі, що наближаються до «зеленої».

Своєю чергою, наприкінці травня міністерство культури й інформаційної політики України запропонувало пом’якшити карантинні обмеження для культури і туризму.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі