НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні стали більше купувати електромобілі

В Україні стали більше купувати електромобілі

Найпопулярнішим легковим електромобілем залишається Nissan Leaf

216

За минулий місяць український автопарк поповнили 905 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 76% більше, ніж роком раніше.

Про це повідомив Укравтопром. Окрім загального зростання ринку електромобілів, відбулося зростання на ньому частки нових машин.

Якщо торік у реєстраціях BEV частка нових авто становила 10%, то у листопаді цього року вже 18 відсотків.

Найпопулярнішим в країні легковим електромобілем залишається Nissan Leaf.

За місяць українську реєстрацію отримали 178 авто цієї моделі.

Другий результат з великим відривом від лідера ринку продемонструвала Tesla Model 3. Автомобіль цієї моделі обрали 64 автомобілісти.

На третьому місці Chevrolet Bolt – 46 машин. Четвертим за популярністю став електромобіль Volkswagen e-Golf – 43 штуки. Замикає топ-5 ринку легкових електромобілів місяця відразу дві моделі: Renault Zoe та Tesla Model S, в заліку яких по 38 реєстрацій.

З 57-ми комерційних електромобілів, що отримали у листопаді українські номери, 44 штуки були моделі Renault Kangoo Z.E.

Всього за 11 місяців з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли 7,9 тисячі автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2020-го року.

Частка нової техніки в цій кількості склала більше 13 відсотків. За цей період на ринку нових електромобілів найбільшим попитом користувались автомобілі Nissan Leaf і Audi E-Tron, яких реалізували по 108 одиниць.

На другому місці Mercedes-Benz EQC з результатом 100 штук. Також у трійку лідерів ринку нових електромобілів потрапив Porsche Taycan, зі січня по листопад українці придбали 83 нові авто цієї моделі.

Нагадаємо, в червні стало відомо внесені до Верховної Ради законопроєкти, за якими мають звільнити від оподаткування ввезення електромобілів і комплектувальних деталей до них. Такою була рекомендація комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

У жовтні експерти зафіксували, що вдруге за місяць Tesla підняла ціни на свої основні моделі Model 3 і Model Y в базовій комплектації. Автовиробник із початку 2021-го року розпочав регулярно підвищувати ціни на свої машини. На декілька місяців їхню вартість заморозили, але далі знову відбувалося коригування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі