НТА > НОВИНИ > Культура > В Україні стартує проєкт «30 знакових книжок нашої Незалежності»

В Україні стартує проєкт «30 знакових книжок нашої Незалежності»

567

У Міністерстві культури та інформаційної політики оголосили про початок онлайн-голосування на сайті проєкту «30 знакових книжок нашої Незалежності».

«Кожен українець зможе взяти участь у формуванні визначного списку до 15-го жовтня цього року. Для цього потрібно вибрати одну чи одразу 30 книжок зі 100 запропонованих на сайті. Книжки, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують топ-30», – повідомила пресслужба Мінкульту.

Список 100 знакових книжок сформували ще влітку, це зробила група експертів.

«Це книги, що викликали суспільний резонанс, висвітлювали важливі історичні періоди чи події, сприяли розумінню історії України без цензури та фальшувань, повертали забутих чи силоміць вилучених із суспільного дискурсу персоналій, сприяли створенню національної ідентичності та становленню Незалежності нашої держави», – йдеться в повідомленні.

Проєкт про 30 знакових книжок часів Незалежності Міністерство культури та інформаційної політики запустило спільно з Українським інститутом книги з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Нагадаємо, що цього року на 28-ий Міжнародний BookForum приїдуть лауреатка Нобелівської премії та володар нагороди за найкращий сценарій на 58-му Каннському кінофестивалі.

Наймасштабніша культурна подія України 28-ий BookForum триватиме 15-19-го вересня у гібридному форматі: онлайн і офлайн. Програма фестивалю налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема – 25 іноземних авторів з 21-єї країни світу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"