НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні стався землетрус

В Україні стався землетрус

За класифікацією землетрус відносять до відчутних

385

Сьогодні вранці, 21 січня, в Дніпропетровській області стався землетрус. Уважні спостерігачі можуть помітити невеликі коливання легких предметів.

Про це свідчать дані Головного центру спеціального контролю.

Так, землетрус зареєстрували на території Дніпропетровської області, в районі Кривого Рогу о 06:17. Його джерело залягало на глибині 5 кілометрів, а магнітуда склала 3,3 за шкалою Ріхтера.

“За класифікацією землетрус відноситься до відчутних, відчувається небагатьма людьми, що знаходяться всередині приміщення, під відкритим небом – тільки в сприятливих умовах”, – кажуть експерти.

Фахівці порівнюють коливання зі струсом, що утворює легка вантажівка. Уважні спостерігачі можуть помітити невеликі коливання легких предметів, особливо на верхніх поверхах.

До слова, на території Дніпропетровської області найпотужніші землетруси зареєстровані 29 липня 2017 і 23 червня 2013 з магнітудами 4,1 і 4,5.

Нагадаємо, що протягом осаннього місяця в Україні сталася серія землетрусів. 13 січня 2022 року стався землетрус з магнітудою 1,5 на Закарпатті. Наступного дня у цьому ж регіоні зареєстрували ще один  землетрус, магнітудою 1,3 за шкалою Ріхтера. В Івано-Франківській області 29 грудня зафіксували землетрус магнітудою 2,4 за шкалою Ріхтера.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі