НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні у ковідних відділеннях перебуває майже 27 тисяч хворих

В Україні у ковідних відділеннях перебуває майже 27 тисяч хворих

Загалом у країні заповненість ковідних відділень становить 38%

219

В Україні у медичних закладах перебуває 26 853 (38%) пацієнтів з коронавірусом, з них 17 890 (66%) отримує кисневу терапію. Лідирує за заповненістю ковідних відділень Івано-Франківщина – 64, 8 % ( 2 193 особи).

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу, пише “Укрінформ”.

«Сьогодні маємо чергову рекордну кількість зареєстрованих нових випадків коронавірусу за добу – 39 620. У закладах охорони здоров’я наразі перебуває 26 853 пацієнтів, з них 17 890 (66%) отримує кисневу терапію», – зазначив Ляшко.

Також, за його словами, вчора в Україні вперше з початку пандемії зроблено більше 100 тисяч досліджень за добу методом полімеразної-ланцюгової реакції. Віктор Ляшко зазначив, що це один із показників готовності медичної системи до реагування.

«З огляду на ці дані, ще раз звертаюсь до вас з проханням не нехтувати протиепідемічними правилами та захистити своє здоров’я зробивши щеплення проти коронавірусної хвороби»,– повідомив Ляшко.

Він зазначив, що особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей запобігти смертельним наслідкам хвороби. Основні групи ризику, за його словами, це літні люди та люди із хронічними захворюваннями.

Ляшко повідомив, що на надзвичайні події, такі як епідемії, потрібно реагувати тільки командно, не перекладати всю відповідальність лише на медиків, зокрема необхідно:

  • Вакцинуватись.
  • Уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції.
  • Носити маску.
  • Обмежити  відвідування місць великого скупчення людей.
  • Часто провітрювати приміщення.
  • Часто мити руки з милом.
  • Не торкайтеся очей, носа, рота немитими руками.
  • Не відвідувати робоче місце, якщо  є симптоми хвороби.
  • Роботодавцям – дозвольте дистанційний режим роботи всім, кому це можливо дозволити на період ускладнення епідситуації.

У МОЗ зазначають, що стрімке зростання кількості госпіталізованих спостерігається у західних регіонах, де найменший відсоток вакцинованих осіб.

Лідирує за заповненістю ковідних відділень Івано-Франківщина – 64, 8 % ( 2 193 особи).

Також високий рівень госпіталізації зафіксований у Хмельницькій, Рівненській і Тернопільській областях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі