НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні у водіїв забиратимуть авто за перевищення швидкості в місті

В Україні у водіїв забиратимуть авто за перевищення швидкості в місті

481

Водії, які не платять штрафи за істотне перевищення швидкості на міських автошляхах, ризикують залишитися без машини.

Про це повідомила пресслужба Мін’юсту. Їхні авто вилучатиме Державна виконавча служба.

Як пояснив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, цю практику спочатку запровадять у Харкові, потім у Києві, а пізніше поширять на всю Україну.

Поки що умовною «цифрою реагування» є перевищення швидкості в 150 км на годину. Виконавча служба за наявності законних підстав ініціюватиме і проводитиме спільно з працівниками МВС вилучення за борги автомобілів таких порушників.

«Якщо людина дозволяє собі їздити містом зі швидкістю понад 150 км / год, то вона повинна за це відповідати. Особливо за умови, що вона не тільки порушує швидкісний режим, а й не сплачує штрафи за такими перевищеннями», – прокоментував рішення заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

Він також додав, що водії з такою манерою пересування наражають на небезпеку звичайних громадян.

Нагадаємо, що в Україні з 1-го листопада набули чинності зміни до Правил дорожнього руху. Вони здебільшого зумовлені необхідністю приведення положень у відповідність до національних стандартів України, , які розроблені з урахуванням вимог Конвенції про дорожні знаки та сигнали.

Кабінет міністрів вніс зміни до правил дорожнього руху в Україні. Зокрема, нововведення стосуються вимог до велосипедистів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі