НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні вдвічі зросла кількість імпортерів палива

В Україні вдвічі зросла кількість імпортерів палива

424

Кількість імпортерів дизельного палива та скрапленого газу з початку травня в Україні зросла вдвічі, а збільшення гравців на ринку автомобільного бензину і дизеля повинні прискорить насичення країни дефіцитним пальним.

Про це повідомляє Авто 24.

Зокрема, кількість імпортерів дизельного палива з початку травня збільшилася з 30 до 56 компаній. Пропан-бутанову суміш, або автомобільний газ, сьогодні ввозять 40 компаній замість 20, імпортом бензину займається 21 компанія. Активізація імпортерів безпосередньо пов’язана зі скасуванням державного регулювання цін.

Нові імпортери-це власники окремих АЗС і невеликих роздрібних мереж, які в березні-квітні змушені були стояти закритими, але тепер також займаються оптовою і роздрібною торгівлею паливом, що  позитивно позначиться на насиченні ринку бензином і дизелем.

Проте про вихід на заплановані обсяги поставок говорити ще рано. Нормалізація паливного ринку відбудеться не раніше липня. Радіус експорту бензину постійно зростає, окремі імпортери возять паливо із Західної та Північної Європи — Бельгії та сусідніх країн.

Окрім того стало відомо, що країни ЄС сьогодні готуються до дефіциту палива і вже обговорюють способи, завдяки яким водії зможуть економити на пальному. Рекомендується обмеження швидкості, плавна економічна їзда, здійснення тільки необхідних поїздок, користування громадським транспортом.

Відомо, що автомобіль, який рухається зі швидкістю 120 км/год, споживає приблизно на 20% більше палива, ніж при швидкості 100 км/год.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі