НТА > НОВИНИ > Війна > В Україні до 393 зросла кількість дітей, поранених через війну

В Україні до 393 зросла кількість дітей, поранених через війну

Зокрема, двох дітей, поранених у Маріуполі, визволили з Росії й лікують у Києві

213

Двох дітей, 8 і 9 років, поранених у Маріуполі російськими військами у березні і вивезених до РФ, вдалося повернути в Україну, їх лікують в «Охматдиті» в Києві. За офіційними даними, загинули 217 дітей (за останню добу кількість жертв не змінилася), а кількість поранених зросла до 393 дітей.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора з посиланням на ювенальних прокурорів

«Стало відомо, що 20 березня внаслідок обстрілу військами країни-агресора м.Маріуполь Донецької області отримала поранення 9-річна дитина, а 23 березня – 8-річна. Окупанти вивезли дітей в РФ. Наразі їх вдалося повернути в Україну, вони перебувають на лікуванні в НДСЛ «Охматдит» в м.Києві», – йдеться у повідомленні.

Загалом станом на ранок 27 квітня відомо про 610 дітей, постраждалих в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

За офіційними даними, загинули 217 дітей (за останню добу кількість жертв не змінилася), а кількість поранених зросла до 393 дітей. Ці цифри не остаточні: в місцях активних бойових дій і на тимчасово окупованих територіях підрахувати жертв не вдається.

З того, що відомо, найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 129, Київській – 114, Харківській – 93, Чернігівській – 66, Херсонській – 44, Миколаївській – 43, Луганській – 37, Запорізькій – 27, Сумській областях – 17, у м.Києві – 16, у Житомирській області – 15.

За даними прокуратури, внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів українських міст і сіл збройними силами РФ пошкоджено 1508 закладів освіти, 102 з них зруйновано повністю.

Нагадаємо, що жертвою російських окупантів під час ракетного удару по Одесі 23 квітня стала не лише 3-місячна дівчинка, яка загинула разом із мамою та бабусею, а й ненароджене малятко та його батьки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі