НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні вирішують, як відтягнути новий локдаун на максимальний термін

В Україні вирішують, як відтягнути новий локдаун на максимальний термін

329

У міністерстві охорони здоров’я поки що не планує запроваджувати локдаун. Планують дотримуватися адаптивного карантину.

Про це повідомило «Радіо Свобода» із посиланням на головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна. За його словами, адаптивний карантин – це складний механізм, який полягає в тому, що в кожній області відстежують показники, відповідно до яких впроваджувати протиепідемічні заходи.

«Ми зараз хочемо відтягнути локдаун на максимальний термін», – наголосив Кузін.

Він зауважив, що за світовим досвідом можна побачити, що наприкінці осені та на початку зими більшість країн посилюють карантинні обмеження.

Втім, Кузін відкинув чутки про нібито запровадження чергового локдауну з 4-го вересня: «Ні, це не правда. Тому що зараз немає підстав говорити про погіршення ситуації».

З іншого боку, він визнав, що є регіони, в яких насправді спостерігається погіршення епідемічної ситуації, або такі, щодо яких варто ретельніше відстежувати контактні дані чи стежити за тією чи іншою ситуацією.

«Однак казати про те, що з 4-го чи з 5-го вересня відбудеться погіршення епідемічної ситуації, що призведе до запровадження локдауну, – такої інформації зараз немає», – наголосив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, що міністерство охорони здоров’я нещодавно назвало місто на Львівщині, де немає жодного хворого на COVID-19 — це Моршин.

Державна агенція розвитку туризму рекомендує готелям вжити додаткові заходи безпеки через зростання в Україні кількості хворих на COVІD-19, для цього створять список так званих безпечних готелів через поширення коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі