НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > В Україні з 30 жовтня в “червону” зону переходять ще сім областей

В Україні з 30 жовтня в “червону” зону переходять ще сім областей

1690

З 30 жовтня до “червоної” зони епіднебезпеки переходять Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська і Львівська області.

Про це 27 жовтня повідомив у Telegram міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Зазначимо, що наразі  у “червоній” зоні знаходяться вісім регіонів України: з 15 жовтня – Херсонська область, з 18 жовтня – Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області, з 23 жовтня – Сумська область, з 26 жовтня – Рівненська та Миколаївська області.

“Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “червоний” рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіонах, зокрема:

  • забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.
  • обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.
  • також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

“Епідемічна ситуація — складна. За останню добу зафіксовано понад 22 тисячі нових випадків COVID-19. Кількість госпіталізацій, на жаль, невтішно зростає. Але статистика чітко демонструє і те, що від тяжкого перебігу хвороби рятує вакцинація”, – зазначив Олег Немчінов.

Нагадаємо, що за добу 26 жовтня в Україні зафіксовано 22 574 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Фото: Львівська міська рада

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
2
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі