НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні заборонили чиновникам виїжджати за кордон під час війни

В Україні заборонили чиновникам виїжджати за кордон під час війни

Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми – можна, кататися на відпочинок – ні

330

У п’ятницю, 27-го січня, Кабінет міністрів заборонив виїзд чиновників за кордон під час війни. Зокрема, йдеться про їх подорожі світом без поважних причин.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«На виконання рішення Ради національної безпеки й оборони уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин», – зазначив він.

Тож народні депутати, чиновники, представники місцевої влади, прокурори, судді й інші посадові особи можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження.

«Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми – можна. Кататися на відпочинок – ні. На жаль, є ті, хто навіть під час війни не зрозумів цих базових речей. Тому було рішення РНБО, був відповідний указ президента України і тепер є відповідна постанова Кабінету міністрів», наголосив прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, що народна депутатка України, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко початок нового року провела у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Народного депутата України Миколу Тищенка виключили з фракції та партії «Слуга народу» після поїздки до Таїланду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі