НТА > НОВИНИ > Суспільство > В Україні заборонили феєрверки

В Україні заборонили феєрверки

Київська міськрада ще 2019-го року заборонила проводити у столиці феєрверки, салюти й інші розважальні заходи з використанням піротехніки

270

Верховна рада 250-ма голосами «За» підтримала за основу законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу піротехнічних виробів», що забороняє продаж та використання феєрверків.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

Зокрема, пропонують заборонити використання, продаж і передання феєрверків, салютів і петард. Заборона не поширюється на використання піротехніки Збройними силами України, Національною поліцією і аварійно-рятувальними службами.

Також документ пропонує заборонити проведення будь-яких заходів із використанням піротехнічних виробів і вибухових речовин за винятком сценічних піротехнічних виробів Т1 і Т2, феєрверків класу F1, що мають дуже низький рівень небезпеки та незначний рівень шуму, який не перевищує 60 децибел.

«Вважаю це цілком логічним рішенням, особливо під час війни. Дуже багато людей тікали від вибухів, чули вибухи, їх це лякало. Зараз не час для салютів», – прокоментував рішення Гончаренко.

Варто зазначити, що Київська міськрада ще 2019-го року заборонила проводити у столиці феєрверки, салюти й інші розважальні заходи та видовища з використанням піротехнічних виробів до завершення війни на Донбасі.

У грудні 2021-го року на сайті президента України зареєстрували петицію «Про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів і закриття усіх магазинів піротехніки». Петиція набрала понад 25 тисяч голосів, її успішно підтримали.

Нагадаємо, що в червні в Одесі затримали порушників, які влаштували феєрверк під час повітряної тривоги в місті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі