НТА > НОВИНИ > В Україні заснували День пам’яті дітей, загиблих через російську збройну агресію

В Україні заснували День пам’яті дітей, загиблих через російську збройну агресію

164

Сьогодні на засіданні Верховної Ради за це проголосували 308 народних депутатів.

Документ визначає, що пам’ять загиблих дітей, які стали жертвами конфлікту, розв’язаного Росією на Сході України, будуть шанувати щорічно 4-го червня.

Зазначено, що, розпочинаючи з 2014-го року внаслідок агресії РФ в Україні загинули щонайменше 240 дітей, більше 40 з них – через міни.

«Постанова рекомендує Кабінету Міністрів України, місцевим органам виконавчої влади й органам місцевого самоврядування розробити та затвердити плани заходів щодо вшанування на державному та місцевому рівнях пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», – йдеться у спеціальній заяві Верховної Ради.

Україна, як і більшість держав світу, докладає максимум зусиль для того, щоб діти не піддавалися дискримінації, яка, зокрема, посилюється в умовах кризових ситуацій та під час збройних конфліктів, — йдеться в документі.

При цьому українські законодавці врахували рішення Генеральної асамблеї ООН, яка заснувала Міжнародний день дітей — безневинних жертв агресії — і постановила відзначати його 4-го червня кожного року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі