НТА > НОВИНИ > В українські армії впроваджено більше 300 стандартів НАТО

В українські армії впроваджено більше 300 стандартів НАТО

112

Збройні Сили України впровадили 303 нормативних документи НАТО, які сприяють євроатлантичній інтеграції України.

Про це заявив начальник управління двостороннього військового співробітництва Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ полковник Андрій Павелко, повідомляє АрміяInform.

“На сьогодні вже запроваджено 303 нормативних документи НАТО шляхом розроблення 331 національного документа”, – заявив Павелко.

Запроваджені стандарти НАТО застосовуються у таких галузях, як воєнна політика, безпека та стратегічне планування, операції та бойові дії, розвідка, інформаційні та психологічні операції, зв’язок, розроблення, поставлення на виробництво та прийняття на озброєння зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічні комунікації та гендерні перспективи.

Впровадження щодо принципів та стандартів НАТО складають значну частку роботи у рамках процесу євроатлантичної інтеграції.

Павелко зазначив, що минулого року Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями (Enhanced Opportunity Partnership – ЕОР). Це сприяє поглибленню практичного співробітництва.

“Найвищим ступенем нашої співпраці з НАТО є участь національного персоналу та контингентів в операціях та місіях з підтримання міжнародного миру та безпеки під проводом Альянсу”, – додав полковник.

ЗСУ продовжують вкладати свій внесок в миротворчі зусилля Альянсу, беручи участь в операції НАТО у Косові (KFOR. – Ред.), де працює інженерний підрозділ Збройних сил України чисельністю 40 військовослужбовців.

Нагадаємо, Україна посилює протиповітряну оборону на північному напрямку у рамках стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля-2021”.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі