НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > В українському селі спіймали «чупакабру». Фахівці з’ясовують, що це за звір

В українському селі спіймали «чупакабру». Фахівці з’ясовують, що це за звір

3290

У селі Рокитне Рівненської області у селян з дворів розпочали зникати птахи. Люди поставили пастку і зловили дивного звіра – вони вирішили, що це «чупакабра».

Як повідомила ТСН, звір тероризував місцевих мешканців – крав курей і душив качок. Одному з них вдалося побачити дивну істоту.

«Хвіст у нього такий довгий, десь сантиметрів 70. І вгору, як антена, піднятий», – розповів чоловік.

Він встановив пастку, в яку і спіймали дивного хижака. Тварина, яку розглядали всім селом, дуже незвична. Хтось припустив, що це «гібрид» собаки і лисиці.

Досвідчені мисливці висунули версію, що це дуже виснажений шакал, який, можливо, хворий на сказ, тому облисів. Раніше шакалів помічали на території сусідніх областей. Точну відповідь про те, що це за тварина, дадуть експерти після розтину.

В Instagram «Типові Сарни» опублікували фото звіра і припустили, що це може бути хвора лисиця.

Чупакаброю називають фантастичну тварину, якій приписують вбивства кіз, кролів та іншої свійської живності через знекровлення. Достовірних відомостей про існування чупакабри немає, однак медіа періодично поширюють свідчення людей, які нібито бачили чупакабру, що надходять з різних регіонів світу. Доволі часто новинами про чупакабр рясніють і новини українських інформаційних агенцій.

Назва походить з іспанської: chupar – «смоктати», cabra – «коза», тобто «козячий вампір» або «той, що ссе козячу кров».

Перші згадки про чупакабру з’явилися в Пуерто-Ріко 1975-го року, коли на одній із ферм за одну ніч загадковим чином загинули всі кури, в яких не залишилося ні краплі крові. Вважається, що чупакабра полює вночі і нападає на свійських тварин, висмоктує кров і зникає.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
9

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі