НТА > НОВИНИ > Новини світу > В українському уряді спрогнозували, коли можемо повноцінно вступити в ЄС

В українському уряді спрогнозували, коли можемо повноцінно вступити в ЄС

Україна повинна імплементувати європейські закони – економічно, політично, судово, це не може статися за рік

239

На вступ України до Євросоюзу може піти сім років. Оскільки для цього необхідно імплементувати велику кількість законодавства ЄС.

Про це заявила генеральна директорка Урядового офісу з координації євроінтеграції Наталія Форсюк у прямому ефірі спільного телемарафону «Єдині новини».

«Вважаю, що немає шансів на вступ у ЄС 2023-го року. Це неможливо процедурно, не тому, що Україна не впорається. За аналізом, сім років – це дуже добре. Я думаю, що виходити треба з цього», – заявила вона.

Форсюк пояснила, що процедура вступу до ЄС буде тривалою, оскільки треба виконати рекомендації Єврокомісії. За її словами, за всіма умовами в України є прогрес – їх треба виконати, а не розпочинати щось заново.

Генеральна директорка Урядового офісу з координації євроінтеграції додала, що після цього країни ЄС повинні підтримати відкриття переговорів з Україною, а Київ – розпочати імплементувати законодавство Євросоюзу, що є тривалою процедурою.

«Раніше від цього часу – дуже малоймовірно через ту величезну кількість законодавства, яке нам треба не тільки ухвалити, а й імплементувати в наше повсякденне життя. Тобто ми повинні повністю жити за законами Європи – економічно, політично, судово. Це не може статися за рік», – резюмувала вона.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення заявив, що Україна більше не є третьою країною, як її трактувала офіційна термінологія. Ми позбулися цього значення і стали майбутнім членом у ЄС.

Учора лідери Євросоюзу на саміті в Брюсселі затвердили рішення надати Україні статус кандидата на вступ. Його схвалили на основі рекомендації Європейської комісії, наданої 17-го червня.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі