НТА > НОВИНИ > Кримінал > В українських аеропортах виявили канал контрабанди на десятки мільйонів гривень

В українських аеропортах виявили канал контрабанди на десятки мільйонів гривень

208

На центральних сортувальних станціях операторів поштового зв’язку та в підрозділах Київської митниці тривають обшуки. Річ у тому, що один із поштових перевізників протягом тривалого часу завозив великими партіями з-за кордону товари під виглядом простих поштових відправлень.

Співробітники Державного бюро розслідувань спільно з департаментом протидії контрабанді Митної служби ліквідували потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів через столичні аеропорти.

Про це повідомила пресслужба ДБР. Вилучено понад 30 тонн товару. Попередньо встановлено, що один із поштових перевізників протягом тривалого часу завозив великими партіями з-за кордону товари широкого вжитку, брендовий одяг, електротовари та підакцизні товари під виглядом простих поштових перевезень.

Таким чином поштовий перевізник уникав сплати податків, тоді як збитки державі щомісячно обраховувалися десятками мільйонів гривень. Лише у липні цей експортер завіз в Україну понад 150 тонн товару, не сплативши при цьому більше 30 мільйонів гривень податку.

Зараз працівники ДБР встановлюють коло причетних до схеми осіб, у тому числі серед співробітників митниці, та перевіряють відповідність затриманого товару супровідним документам.

Нагадаємо, що в середині липня Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо криміналізації контрабанди. Кримінальний кодекс хочуть доповнити новими статтями – контрабанда товарів, контрабанда підакцизних товарів та недостовірне декларування товарів.

Раніше працівники Служби безпеки України викрили схему контрабанди прекурсору з Китайської Народної Республіки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі