НТА > НОВИНИ > Суспільство > В українських таксі встановлять касові апарати. Законопроєкт уже готовий

В українських таксі встановлять касові апарати. Законопроєкт уже готовий

Останні деталі нововведення щодо касових апаратів у таксі узгоджують із міністерством інфраструктури

160

Українських таксистів законодавчо змусять встановлювати касові апарати. Проєкт закону про це планують зареєструвати у Верховній Раді наприкінці січня.

Про це в інтерв’ю «Українським новинам» заявив народний депутат від «Слуги народу» та голова комітету з питань фінансів Данило Гетманцев.

«Думаю, що вже у січні ми цей законопроєкт побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоб він з’явився», – сказав депутат.

За його словами, зараз законопроєкт перебуває на стадії узгодження з Міністерством інфраструктури.

При цьому Гетманцев наголосив, що подібних ініціатив, які стосувалися б інших сфер, поки що не планують.

«Ми вже закінчили із законами, які наводять порядок у оподаткуванні, тому таким чином виконали програму-мінімум», – пояснив він.

До речі, найпопулярніші сервіси (Bolt, Uklon, Uber) номінально та юридично не вважаються таксі, вони зареєстровані як «служби виклику авто».

Як відомо, з 1-го січня 2022-го року кожен ФОП за законом має встановити касовий апарат. Його мають застосовувати інтернет-магазини, ресторани та кафе, турагенції, готелі, продавці ювелірних виробів, текстилю, магазини та всі ФОП, крім платників єдиного податку 1-ої групи, що не мають найманих працівників і здійснюють роздрібну торгівлю за готівку на ринках.

Нагадаємо, що в Україні скасовано можливість не використовувати касові апарати під час надання послуг хімчистки, страхування, а також туристичних та екскурсійних послуг. Кабінет міністрів остаточно назвав категорії підприємців, які можуть не користуватись касовими апаратами (РРО та ПРРО).

Раніше уряд звільнив підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі