НТА > НОВИНИ > Війна > В Україну вже прибули нові 155-мм САУ – Резніков

В Україну вже прибули нові 155-мм САУ – Резніков

Надійшли самохідні артилерійські установки М109 однієї з модифікацій

261

На передовій в Україні вже успішно працюють три види 155-міліметрової артилерії – гаубиці М777, FH70 та САУ Caesar. Також уже надійшли самохідні артилерійські установки М109 однієї з модифікацій.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«Нагадаю, що на передовій вже успішно працюють три види 155-мм артилерії – гаубиця М777, гаубиця FH70, САУ Caesar. Уявити це ще у березні було просто неможливо. Але сьогодні це вже реальність, яка стала наслідком великої командної роботи на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським», – зазначив Резніков.

Міністр оборони зауважив, що парк артилерії 155-мм калібру поповнюється.

«В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн», – повідомив Резніков.

Міністр зазначив, серед останніх надходжень слід згадати понад 100 американських БПЛА різних типів.

«Водночас треба усвідомлювати: за останні півтора місяці, наприклад, ми отримали більше артилерійських снарядів зразка НАТО, ніж є у досяжності снарядів радянських зразків! Головне – ми вже отримали більше, ніж можуть виробити протягом 6 місяців усі заводи дружніх нам країн, де залишилися лінії з виробництва боєприпасів радянського типу. І отримаємо ще. Адже кількість артилерійського озброєння буде збільшуватися», – написав Резніков.

Нагадаємо, що 14 ОМБ імені князя Романа Великого показала роботу ПТРК «Стугна-П» по ворожій техніці.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі