НТА > НОВИНИ > Економіка > В «Укрзалізниці» новий керівник. Його називають людиною Ахметова

В «Укрзалізниці» новий керівник. Його називають людиною Ахметова

386

Кабінет міністрів призначив виконувачем обов’язків керівника АТ «Укрзалізниця» радника міністра інфраструктури і колишнього менеджера Ріната Ахметова Олександра Камишина, при цьому звільнивши Івана Юрика з цієї посади.

Про це повідомив «Інтерфакс». Камишин виконуватиме обов’язки до 31-го грудня 2021-го року або до призначення постійного голови правління, якщо це відбудеться раніше.

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, рішення про призначення Олександра Камишина «з дотриманням усіх стандартів OECD» вже погоджено з представництвами країн G7, керівництвом ЄБРР, ЄІБ і Світового банку.

Як повідомила Liga, у Камишина немає досвіду в залізничній галузі.

До 2012-го року він працював в Dragon Capital над розвитком фонду прямих інвестицій. Паралельно був генеральним директором Карлівського машинобудівного заводу (KMZ Industries).

Найтриваліший період у своїй найманій кар’єрі – з квітня 2012-го до квітня 2019-го року – Камишин займав посаду менеджера з інвестицій в холдингової компанії Ріната Ахметова SCM.

Паралельно працював членом наглядової ради Portinvest – компанії з розробки та реалізації інвестиційних проектів у портовій сфері та галузі управління транспортними активами, 100% якої належить SCM.

«В «аграрці» Камишин має великий медійний вплив: з липня 2011-го року він запустив аграрний портал Latifundist Media. Також має досвід ведучого YouTube-проекту «Латифундисти», куди запрошує найважливіших гравців українського агроринку”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України підтримало рекомендацію Наглядової ради «Укрзалізниці» про призначення нового тимчасового виконувача обов’язків голови правління компанії.

У другій половині червня «Укрзалізниця» завершила переговори з Крюківським вагонобудівним заводом щодо постачання 100 нових пасажирських вагонів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі