НТА > НОВИНИ > Економіка > Як врятувати «Укрзалізницю». Стало відомо, хто очолить Антикризовий штаб

Як врятувати «Укрзалізницю». Стало відомо, хто очолить Антикризовий штаб

342

Міністерство інфраструктури України підтримало рекомендацію Наглядової ради «Укрзалізниці» про призначення нового тимчасового виконувача обов’язків голови правління компанії Олександра Камишина.

Крім того, при міністерстві створять Антикризовий штаб для контролю необхідних рішень, повідомив у своєму Facebook міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Управлінська криза в АТ «Укрзалізниця» перебуває у найгостріший фазі за всі роки Незалежності, стан критичної інфраструктури став предметом розгляду на засіданні Ради Національної безпеки та оборони України», – заявив Кубраков.

За декілька місяців Наглядова рада «Укрзалізниці» запропонує Уряду кандидатуру нового постійного голову правління. Протягом цього часу при Міністерстві інфраструктури діятиме Антикризовий штаб «Укрзалізниці», роботу якого контролюватиме особисто Кубраков. Корпоративну систему в компанії варто зберегти, підкреслив він.

«Я дякую нашим міжнародним партнерам, зокрема, представництвам країн G7, керівництву ЄБРР, ЄІБ та Світового банку за конструктив і підтримку у досягненні цього рішення, яке ухвалили з дотриманням усіх стандартів OECD», – зазначив міністр інфраструктури.

Кубраков також виокремив головні завдання, які має виконати майбутній голова правління «Укрзалізниці»: підняття тарифів на вантажні перевезення, налагодження закупівлі електроенергії безпосередньо у виробника – «Енергоатома», залучення на український ринок міжнародних інвесторів і закупівлю нових потягів та локомотивів.

«Впровадження цих рішень у найкоротші терміни – це те, чого ми очікуємо від нового очільника «Укрзалізниці». Є чіткі терміни та завдання – впевнений, що у нас все вийде», – додав Кубраков.

На початку липня стало відомо, що після громадських обговорень тарифи на залізничні вантажоперевезення можуть збільшитися аж до 18-20 мільярдів на рік.

У червні там заявили про оптимізування штатних працівників центрального апарату компанії та скорочення його на 30%.

Нагадаємо, що то ж місяця правоохоронці вручили підозру працівнику “Укрзалізниці” у привласнені 750 тисяч гривень державних коштів. Фігуранту загрожує 12 років позбавлення волі.

Головнне фото: DW

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі