НТА > НОВИНИ > Економіка > В Укрзалізниці скоротять 30% працівників центрального апарату

В Укрзалізниці скоротять 30% працівників центрального апарату

100
Укрзалізниця заявила про скорочення працівників

В.о. голови правління акціонерного товариства “Укрзалізниця” Іван Юрик заявив про оптимізування штатних працівників центрального апарату компанії та скорочення його на 30%.

Про це пише пресслужба УЗ.

Нова структура вже погоджена із наглядовою радою товариства, а скорочення відбуватиметься у межах реформування та має відповідати стратегії, завданням та обсягам роботи.

“Щодо оптимізації штату Укрзалізниці було багато розмов, настав час переходити до дій. Маємо якомога швидше навести лад у структурі апарату управління компанії, усунути дублювання посад та чітко розподілити функціонал між підрозділами”, – зазначає в.о. голови УЗ.

Звільняти планують працівників регіональних філій, працівників робітничих професій та філій компанії. Тобто, працівників адміністративно-управлінського персоналу. Поки що в апараті працюють понад 2,4 тис. осіб.

Працівників попереджатимуть завчасно та із альтернативою працевлаштування. Крім цього, вони отримають виплати та допомогу. “Укрзалізниця” погоджуватиме скорочення із профспілкою та з дотриманням трудового законодавства.

Нагадаємо, відкрилися нові сполучення до Генічеська. Нові потяги до моря відправлятимуть із Кривого Рогу, Дніпра й Івано-Франківська.

Раніше в «Укрзалізниці» офіційно оголосили про запуск «Прикарпатського експресу» сполученням Івано-Франківськ – Ківерці, який поєднає Волинь, Галичину та Прикарпаття.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі