НТА > НОВИНИ > Новини світу > В уряді України пояснили, яким чином можуть відбутися переговори з Росією

В уряді України пояснили, яким чином можуть відбутися переговори з Росією

Де-факто роботу Тристоронньої контактної групи заблокувала Росія

312

Перемовини між Україною і Росією можуть відбутися за участю посередника.

Про це в ефірі телеканалу «Дом» сказала віцепрем’єрка, міністерка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.

За її словами, потрібно вести перемовини з Кремлем, оскільки він несе відповідальність за те, що нині відбувається на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей і в Криму.

«А саме тому нам потрібно розмовляти. З посередниками чи без посередників. Це вже не має жодного значення», – сказала Верещук.

Коментуючи можливі переговори, міністерка додала, що Кремль не відмовився від такої ініціативи. За її словами, зустріч може відбутися за участю посередника.

«Це не може бути Російська Федерація, це не може бути Донецька чи Луганська область, але це точно може бути посередницька сторона», – сказала Ірина Верещук.

Вона визнала, що де-факто роботу Тристоронньої контактної групи заблокувала Росія На думку Верещук, гуманітарна ситуація залишається складною, і треба обговорювати можливість обміну утримуваних осіб і відкриття КПВВ.

Міністерка висловила сподівання, що на рівні нормандського формату Російська Федерація почує Україну.

Нагадаємо, що нещодавно президент Туреччини Реджеп Ердоган вкотре повідомив про готовність стати медіатором у переговорах України та Росії задля стабілізації безпекової ситуації в регіоні та попередження війни.

У січні делегація США під час переговорів з високопоставленими представниками Росії в Женеві відкинула будь-які можливості згортання політики відкритих дверей НАТО для інших країн, у тому числі для України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі