НТА > НОВИНИ > Суспільство > В які онлайн-ігри грають українці

В які онлайн-ігри грають українці

79

За статистичними даними, в Україні 58% громадян є користувачами онлайн-ігрових майданчиків. Причому середній вік гравців коливається в межах 30 років. Велику популярність сьогодні мають ігри симулятори із стратегічним підтекстом. Їхній сюжет залучає гравця у віртуальний світ, де тільки за допомогою мислення та вироблення певної тактики можна пройти на наступний рівень. 

World of Tanks — гра на виживання

Однією з найзнаменитіших ігор цього жанру є World of Tanks. Причому її шанувальників можна знайти серед молодого покоління, і серед користувачів старшого віку. Ця багатокористувацька гра, яка зібрала у своє вузьке коло геймерів по всьому світу. До перемоги призведе командна битва проти суперників. Екшн гра містить елементи шутера, симулятора і стратегії. П’ять типів техніки, представленої в грі дозволяє грати в режимі онлайн часу. 

Покер — популярна карткова онлайн гра

Покер – захоплююча гра, що стала широко відомою на початку 19 століття. Вже на той момент вона мала велику популярність і прославилася своїми комбінаціями. Ця гра для любителів азарту та ризику, суть якої є в наборі потрібної комбінації.

Комбінації у покері легкі https://poker-experts.com.ua/shkola-pokera/osnovi-pokera/kombinatsii-v-holdeme/, кожен бажаючий їх запам’ятає без жодних проблем. Для гри в покер онлайн збирається до 10 користувачів і колода з 52 карт вирішує подальшу долю кожного. Карти у грі діляться за старшинством: туз – це найвищий ранг, а двійка – нижчий. Але в деяких випадках, наприклад, у комбінації стріт 5-4-3-2, туз виконує роль одиниці і вважається найнижчою картою. Виграш дістається лише тому гравцю, у кого зіграла найстарша комбінація.

Види комбінацій у покері:

  • Роял флеш – включає п’ять карт значенням від 10 до туза.
  • Стріт флеш – це п’ять карт у зростаючій послідовності, але з однієї масті.
  • Фул хаус – 3 карти з одного рангу, дві з іншого (наприклад, 3 дами, 2 тузи).
  • Флеш – це п’ять карт будь-якого значення, але з однієї масті.
  • Стріт – п’ять карт в послідовності, що підвищується, але з будь-якої масті.
  • Каре – несе в собі 4 карти одного рангу (4 тузи, 4 двійки).
  • Трійка – вміщує в собі три карти з одного рангу (наприклад, 3 дами).
  • Дві пари – комбінація несе дві карти одного рангу, дві – іншого (наприклад, дві шістки, два вольти).
  • Пара включає всього дві однакові карти (наприклад дві дами або дві десятки).

Тільки знаючи всі комбінації, можна робити свої ставки, які при вдалому розкладі призведуть до великого виграшу.

 Онлайн-гра Dota

Dota також не здає свої лідерські позиції в списку за популярністю. Це стратегія, що відбувається в реальному часі, головною суттю якої є знищення ворожого трона. Геймера чекає багато масових битв та засідок, а також можливість вибрати свій тип персонажа та прокачати його до максимального рівня. 

Суть гри Dota

Купуючи різні предмети та одяг для свого персонажа, гравець відкриває для нього нові здібності. Сьогодні через своє широке застосування гра отримала безліч нових версій, але все ж таки найбільш затребуваною є Dota Allstars. Тут гравець не матиме змоги керувати цілою армією або будувати свій базовий табір. Вибираючи одного персонажа, він прокачує його унікальні здібності для подальшої тактичної переваги. Найчастіше гра складається зі спілки різних персонажів, яка може призвести своїх гравців до перемоги. 

Сьогодні онлайн ігри набули масової популярності і об’єднують своїх гравців по всьому світу. Як встиг помітити письменник Олександр Сергійович Пушкін: «Пристрасть до гри – найсильніша з пристрастей». 

Джерело: Poker-Experts
Автор:  Анатолій Фелатов

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі