НТА > НОВИНИ > В якій букмекерській конторі найбільші коефіцієнти

В якій букмекерській конторі найбільші коефіцієнти

128

У даний час в мережі працює багато букмекерських контор, і вибрати найкращу з них не так вже й просто. Звичайно, можна проходити реєстрацію в необмеженій кількості букмекерських контор для ознайомлення з кожною з них. Однак, кожна реєстрація вимагає часу, а для гри в БК необхідно поповнювати свій ігровий депозит на певну суму. Тому в кількох БК одночасно, як правило, грають професійні гравці. Прості любителі обмежуються реєстрацією в одній-двох БК.

Тому, перш ніж визначатися з вибором тієї чи іншої БК, доцільно ознайомитись з її плюсами та мінусами. Найпростіше і найшвидше це зробити через спеціалізовані сайти, які займаються висвітленням діяльності різних букмекерів, включаючи Паріматч ifbu.org.ua.

На що звертати увагу насамперед під час виборів БК?

Багато користувачів на перше місце за важливістю ставлять надійність букмекерської контори, під якою розуміють передусім гарантію отримання виграшу. З цієї точки зору найбільшу надійність мають ліцензовані БК. Другий важливий момент – це ширина лінії та варіативність розпису. Не має сенсу реєструватися в тій БК, в якій немає тих ставок, які потрібні гравцеві.

Наступна опція, яку обов’язково треба звертати увагу – це маржа букмекера чи розмір коефіцієнтів, які взаємопов’язані. Чим більше маржа, тим менший коефіцієнт, і, навпаки, що менше маржа, то більше вписувалося коефіцієнт. Граючи на вищих коефіцієнтах, гравець виграє більше грошей.

Вибираючи букмекерську контору за найменшою маржею, треба звертати увагу на вид маржі. Якщо гравець робить ставки у різних видах спорту, слід вибирати БК із найменшою середньою маржою. Якщо гравець укладає заклад у конкретних видах спорту, необхідно вибирати БК з мінімальною маржою саме у цих видах спорту.

ТОП букмекерів з кращими коефіцієнтами

До числа кращих букмекерскьих контор, що пропонують найбільші коефіцієнти, експерти відносять:

  • Паріматч. Parimatch – міжнародний букмекерський холдинг. Компанія була заснована 1994 року в Україні та надалі активно розвивалася, виходячи на ринки інших країн. Прийом ставок онлайн розпочато у 2000 році із запуском офіційного сайту Парі-Матч. За такий тривалий час роботи БК отримала безліч шанувальників серед усіх категорій гравців. Букмекер пропонує коефіцієнти вище за середнє для популярних спортивних дисциплін. Досить високими є коефіцієнти навіть на другорядні та передматчеві події, а також Live. Також не можна не відзначити один із кращих розписів спортивних подій на вітчизняному ринку беттинга.
  • Фавбет. Букмекерська контора Favbet – один з безумовних лідерів українського ринку ставок на спорт. Лінія БК Favbet орієнтована на топ-чемпіонати, але у лайві тут з’являється багато екзотичних турнірів та матчів із категорії «смолмаркетів». Розпис у лінії досить великий – є, на статистику, кілька варіантів тоталів і фор, комбіновані ставки, а також різні варіанти ставок на індивідуальні досягнення гравців. Широко представлено лінію на кіберспорт, є розділ «Спеціальні ставки», де можна знайти котирування на неспортивні події – відкриття метро на Троєщині, приліт інопланетян тощо. Окрім того платформа пропонує користувачам одні з кращих коефіцієнтів серед конкурентів.
  • Вбет. Букмекерська контора Vbet – вірменський оператор ставок на спорт, орієнтований на світовий ринок. У лінії БК Vbet на вас чекає гарний вибір тоталів і фор – як цілочисленних, так і азіатських, а також широкий розділ комбінованих ставок. У лайві з’являється чимало цікавих подій із категорії «смолмаркетів», з гарним розписом та середніми лімітами. Не можна не відзначити також високі коефіцієнти на більшість спортивних подій.

Також варто акцентувати увагу на тому факті, що всі букмекери пропонують користувачам продвинуті бонусні програми, регулярно проводять різні акції, надають змогу приймати участь в програмі лояльності.

Порівняння коефіцієнтів на спортивні подіє кращих букмекерів

Задля наглядного порівняння коефіцієнтів лінії прематч, що пропонуються користувачам букмекерськими конторами Паріматч, Фавбет, Вбет, розберемо коефіцієнти на мат італійської Серії Б між «Брешією» та «Палермо» від 26.12.2022.

Назва букмекера/ ймовірний результат П1 Х П2 ТБ (2) ТМ (2)
Паріматч 2.28 3.10 3.45 1.77 2.05
Фавбет 2.29 3.10 3.60 1.83 2.05
Вбет 2.32 3.07 3.59 1.84 1.97

Також буде вірно порівняти коефіцієнти на один і той же поєдинок в лінї лайв. Для цього в якості прикладу візьмемо поєдинок турецької Суперліги між «Кисимпаша» та «Сіваспором» від 24.12.2022 на 60 хвилину матчу.

Назва букмекеру/ймовірний результат Перемога «Кисимпаша» Нічия Перемога «Сіваспор»
Паріматч 2.40 2.30 5.00
Фавбет 2.35 2.26 5.30
Вбет 2.37 2.25 5.10

Таким чином, можна зробити висновки, що в цілому букмекери пропонують приблизно рівні коефіцієнти. Тому якому саме букмекеру віддавати перевагу гравець повинен вирішувати сам.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі