НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Єгипті в готелі отруїлися 15 українців. Випадок хотіли приховати

В Єгипті в готелі отруїлися 15 українців. Випадок хотіли приховати

220

У Єгипті в Хургаді в готелі AMC Royal Hotel отруїлось 15 українців. Потерпілі розповідають, що “температура тіла піднімалася під 40, дітей вивозили непритомними, госпіталізовували лише тих, кому ставало найгірше”. І зазначають, що тривалий час масове отруєння приховували і в готелі, і в туристичній компанії, яка організувала поїздку.

Про це пише Оbozrevatel.

Туристка з України Тетяна Копач розповіла, що людей із отруєнням почали госпіталізовувати 30 жовтня.  За словами українки, до готелю прибувало багато карет швидкої допомоги, щоб забрати дітей та дорослих, які вже були у тяжкому стані.

Жінка розповідає, що їй та її чоловіку в ніч проти 31 жовтня також стало зле.

“Спочатку стало погано чоловікові, у нього піднялася температура практично до 40. У мене погіршилося самопочуття під ранок. Акцентувати на те, від чого стало погано, – складно”, – пояснила Тетяна.

Тетяна Копач зазначила, що серед тих, хто постраждав через отруєння є понад 15 українців.

Туроператор, за її словами, який організував поїздку, на дзвінки людей не відповідав, а тому потерпілі не змогли зв’язатись із страховою компанією. Тоді українці напряму звернулись до лікаря у Єгипті. Медик виписав їм ліки, які деякі потерпілі змушені були придбати за власний рахунок. Однак, за словами українки,  ці медикаменти не допомогли.

“Летіли хлопці з України, які теж мали селитися в нашому готелі, але їх одразу переселили в інший, навіть не завозячи. Вони нам привезли ліки проти харчового отруєння. І ось тільки прийнявши їх, нам почало ставати трошки легше”, – пояснила українка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі