НТА > НОВИНИ > В Єврокомісії пояснили, чому не називають дати вступу України до ЄС

В Єврокомісії пояснили, чому не називають дати вступу України до ЄС

У ЄС вважають, що ще не використали весь потенціал Угоди про асоціацію

337

В Євросоюзі все ще не визначилися з датою вступу України. Поки що лише опрацьовують потенціал Угоди про асоціацію.

Про це повідомив виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс в інтерв’ю «ТСН». За його словами, вони з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем обговорили Угоду про асоціацію.

«Тому що в певному сенсі виконання Угоди про асоціацію відкриє шлях для наступних можливих кроків», – сказав Домбровскіс.

На запитання про те, чи є якісь можливі дати вступу України в Євросоюз, він відповів категорично: «Ні. На нинішньому етапі ми не можемо називати конкретні дати».

«Як я вже казав, нам спочатку потрібно попрацювати і використовувати весь потенціал Угоди про асоціацію», – заявив він.

Нагадаємо, на початку цього тижня міністр інфраструктури Олександр Кубраков і генеральний директор директорату Європейської комісії з питань мобільності і транспорту Генрік Хололей погодили дорожню карту імплементації Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС.

У грудні стало відомо, що міністерство внутрішніх справ України отримає від Європейського Союзу 1,4 мільйона євро на облаштування державного кордону. Про це домовилися міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас,

Приблизно у ці ж терміни Рада Європейського Союзу офіційно визнала, що Хорватія виконала умови, необхідні для приєднання до Шенгенської зони. Після приєднання хорвати матимуть змогу вільно подорожувати до країн-членів зони

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"