НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Вагітна в 11 років. На Закарпатті знайшли потенційно наймолодшу породіллю в Україні

Вагітна в 11 років. На Закарпатті знайшли потенційно наймолодшу породіллю в Україні

249

На Закарпатті журналіст Михайло Папіш знайшов потенційно наймолодшу породіллю в Україні. У Берегівській громаді живе вагітна 11-річна дівчинка, яка стане матір’ю наприкінці листопаду або в перших числах грудня.

“Вже скоро Берегівська громада “прославиться” наймолодшою мамою в Україні. Дівчинці усього 11 років, вона чекає на дитину “, –  написав журналіст Михайло Папіш на своїй сторінці в Facebook.

Майбутня молода мама є мешканкою циганської народності з Гаті, де також є поселення ромів.

Анонімні джерела у райлікарні, за словами журналіста, повідомляють: майбутня мати-циганочка дуже красива, а вагітність “протікає” згідно відповідних медичних правил і певних гінекологічних нюансів.

Також Михайло Папіш повідомив, що ані в Берегові, ані у всій Закарпатській області ще не було такої молодої породіллі.

Вагітність дитини він називає “щось неймовірним”.

Михайло Папіш побажав дівчинці та її дитині здоров’я та зазначив, що користувачі можуть “скинутися” грошима на дитячі іграшки.

Однак, журналіст не вказав, для кого саме потрібно купити іграшки – для 11-річної дівчинки чи для її майбутньої дитини. І ця іронія обурила користувачів мережі. У коментарях українці зазначили, що журналіст вчинив не зовсім професійно.

“А де у Вашій історії про 2 кримінальні справи: зґвалтування неповнолітньої та неналежне виконання батьківських обов’язків? У такому віці дитина, будь-якої національності, має ходити до школи та гратись в ляльки. Якщо ми будемо так гарно це сприймати, то ця країна приречена!!!”, – зазначила одна з читачок допису журналіста.

Зазначимо, що у квітні 2004 року наймолодшою мамою в Україні стала 11-річна Надія Гнатюк із Хмельниччини. Тоді вона народила здорову дівчинку. А  у 14 років – ще одну дитину.

Також наймолодшою мамою Львівщини стала 12-річна школярка Тетяна Лучишин із Борислава, яка у вересні 2017 року народила дитину.

Нагадаємо, що в Україні в тестовому режимі запрацював реєстр педофілів. В архіві вже є дані 171 особи, яку покарали в судовому порядку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі