НТА > НОВИНИ > Кримінал > Вагітна в 11 років. Прокуратура підозрює, що зґвалтування дівчинки із Закарпаття приховували

Вагітна в 11 років. Прокуратура підозрює, що зґвалтування дівчинки із Закарпаття приховували

Про вагітність малолітньої знали місцеві лікарі, але не повідомили про це правоохоронцям

282

Одинадцятирічну дівчинку із Закарпаття, яка вже незабаром може стати наймолодшою мамою в Україні, могли зґвалтувати. Понад те, про ймовірність злочину тривало мовчали. Зокрема, й представники соцслужб і медики, до яких вагітна зверталася по допомогу.

Як повідомляє Закарпатська обласна прокуратура, Берегівська окружна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом приховування особливо тяжкого злочину (ч. 1 ст. 396 КК України). Наразі перевіряється можлива причетність до цього посадових осіб служби у справах дітей Берегівської міської ради та медиків.

Як дізналося слідство, впродовж останніх двох місяців дівчинка зверталася по медичну допомогу. Однак жодна з осіб, якій було відомо про вагітність неповнолітньої, не поінформувала про це правоохоронні органи. А це суперечить визначеному чинним законодавством порядку.

Лише минулого тижня правоохоронці розпочали розслідування за фактом зґвалтування малолітньої мешканки Берегівщини. Про вагітність 11-річної дівчинки дізналися зі ЗМІ. Родина дитини не зверталася у поліцію із заявою.

Триває досудове розслідування.

Що відомо про дівчинку та ймовірного батька

Наприкінці жовтня на Закарпатті журналіст Михайло Папіш знайшов потенційно наймолодшу породіллю в Україні – 11-річну дівчинку-ромку з Берегівськох громади, яка планує стати матір’ю наприкінці листопаду або в перших числах грудня.

«Вже скоро Берегівська громада “прославиться” наймолодшою мамою в Україні. Дівчинці усього 11 років, вона чекає на дитину»“, –  написав журналіст Михайло Папіш на своїй сторінці в Facebook.

Майбутня молода мама є мешканкою циганської народності зі села Гать, де також є поселення ромів. Її звати Біанка.

Анонімні джерела у райлікарні, за словами журналіста, повідомляють: майбутня мама дуже красива, а вагітність «протікає» згідно відповідних медичних правил і певних гінекологічних нюансів.

Також Михайло Папіш повідомив, що ані в Берегові, ані у всій Закарпатській області ще не було такої молодої породіллі.

Як повідомляла ТСН, дівчинка мала би навчатись в 6 класі місцевої школи. Та замість цього поїхала разом із родиною на роботу до Київської області. Там, за словами матері вагітної дівчинки, і познайомилась із хлопцем, від якого завагітніла.

“У нас в родині троє дітей, Біанка сама вирішила народжувати. Наша родина працювала в Київській області на одному із сміттєзвалищ, там дочка познайомилась із хлопцем, який і є батьком дитини. Хто він і як його звати, ми не знаємо. Але має народитися хлопчик Олександр”, – розповіла мати вагітної 11-річної дівчинки.

За словами матері, хлопець, від якого вагітна її донька, із Києва. Він ще не знає про те, що скоро стане батьком.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі