НТА > НОВИНИ > Війна > «Вагнер» потрапив у котел, – командир підрозділу аеророзвідки ЗСУ «Мадяр»

«Вагнер» потрапив у котел, – командир підрозділу аеророзвідки ЗСУ «Мадяр»

Оперативного успіху ні в Бахмуті, ні в навколишніх населених пунктах ворог не має

7826

Українські військові тримають позиції не лише в Бахмуті, а й в районі Соледара. До того ж, жодних передумов для того, що окупанти можуть витіснити Сили оборони України з Бахмута, найближчим часом не видно.

У цьому висловив переконання командир підрозділу аеророзвідки ЗСУ Роберт Бровді (позивний «Мадяр») під час ексклюзивного інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Він зазначив, що ситуацію навколо Бахмута та Соледара варто дивитися в комплексі, оскільки Соледар дуже бажаний для ворога, як одне з крил навколо Бахмута. Але поки що окупанти не можуть реалізувати свої плани.

«Зараз ситуація стабілізована, як і планувало наше командування. Як з’ясувалося зараз, це був такий хороший задум на нашій ланці фронту. ЗСУ зайняли активну оборонну позицію, після чого перейшли на позиційну оборону», – додав Роберт Бровді.

Більше того, «Мадяр» вважає, що приватна військова компанія «Вагнер» потрапив у котел.

«Хочуть вони цього чи ні, але це фактична ситуація, бо регулярних військ Російської Федерації на території Соледара немає через розбіжності Пригожина з Герасимовим. Я це кажу як очевидець, який щоденно взаємодіє з тими рашистськими хробаками. Винятково «вагнерівські» війська зараз пересуваються Соледаром. При цьому вони не мають підтримки ствольної артилерії. Це спрощує ситуацію по утилізації того особового складу, чисельність якого досить концентрована», – пояснив командир підрозділу аеророзвідки ЗСУ.

Послідовно роблячи одні й ті самі тактичні кроки, «вагнерівські» штурмові загони, так звані «дев’ятки», рухаються без зупину до їхньої повної ліквідації українськими силами. Це дозволяє стверджувати, що бійці ЗСУ готові тримати цей рубіж стільки, скільки потрібно.

Роберт Бровді також зауважив, що у зв’язку з ескалацією ситуації в Соледарі Бахмут певний час навіть дещо відпочив. Обстріли тривали, але прямих атак не було. Щоправда, оперативного успіху ні тут, ні в навколишніх населених пунктах у ворогів немає. Однак ціна за це платиться висока.

«Відповідаючи прямо: не дочекаються вони, немає їх у жодному Бахмуті, околицями бігають, так, але ж нічого не змінилося, крім інтенсивності вогню в різні періоди часу. Я вже неодноразово відповідав на запитання, чи захоплений Бахмут окупантами. Ні, ні і ще раз ніч. І на теперішній момент я не бачу передумов для цього», – підсумував «Мадяр».

Нагадаємо, що українські сили завдали більше 30-ти ударів по районах зосередження ворога та по позиціях його зенітно-ракетних комплексів. Натомість росіяни обстрілюють наші території ракетами, руйнуючи цивільну інфраструктру. На деяких напрямках фронту тривають жорсткі бої. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
17
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі