НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Вакцинація або ПЛР-тест. У Львові з 1 листопада посилять вимоги до відвідувачів ресторанів

Вакцинація або ПЛР-тест. У Львові з 1 листопада посилять вимоги до відвідувачів ресторанів

264

У Львові через різке збільшення кількості хворих на Covid-19 з 1 листопада посилять вимоги до відвідувачів ресторанів. Зокрема, для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування треба буде мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.

Про це заявив мер Львова Андрій Садовий в ефірі “24 каналу”.

За його словами, сьогодні сертифікати вакцинації перевіряє поліція, особливо у обслуговуючого персоналу в закладах харчування.

“Ми прийняли внутрішнє рішення на комісії з надзвичайних ситуацій, що з 1 листопада обов’язково треба буде показувати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зокрема відвідувачам закладів громадського харчування”, – зауважив мер міста Львова.

Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак повідомив, що починаючи від 18 жовтня у Львові запрацювали нові карантинні обмеження.

Він повідомив, що  міська комісія ТЕБ і НС затвердила протокол перевірки закладів, які здійснюють господарську діяльність.

До роботи, за його словами, можуть бути допущені працівники, які мають:

– сертифікат про повну вакцинацію або вакцинацію 1 дозою;

– негативний ПЛР-тест чи антиген-тест;

– довідку про протипокази до щеплення чи перенесений COVID-19 впродовж останніх 180 діб;

– вагітні та матері на грудному вигодовуванні;

– працівники віком до 18 років, які є офіційно працевлаштовані.

Також Маркіян Лопачак  повідомив, що працювати дозволено лише за умови використання масок й інших захисних засобів.

“Кількість вакцинованих вираховують від кількості працівників, які працюють у закладі в конкретний момент (цю інформацію керівники закладів повинні щоденно фіксувати у спеціальних журналах та надавати для перевірки відповідним службам за їхньою вимогою)”, – зауважив він.

За порушення вимог – адміністративну відповідальність нестиме керівник чи адміністратор закладу.

Маркіян Лопачак  додав, що нічним клубам дозволено роботу лише у форматі закладів громадського харчування та до 23:00 год.

“А також у зв‘язку зі збільшенням охочих, посилюється робота центрів вакцинації”, – зауважив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Нагадаємо, що з 18 жовтня у Львові посилили карантин. Школярі пішли на двотижневі канікули, а заклади громадського харчування, ТРЦ та спортзали працюють за умови 100% вакцинації працівників.

Зазначимо також, що на Львівщині вже другий день поспіль спостерігається перевищення завантаженості ліжок з киснем. Через стрімке збільшення кількості хворих на Covid-19 регіон перебуває на межі “червоної” зони.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі