НТА > НОВИНИ > Спорт > Варіанти для Шевченка: Українського тренера кличуть звідусіль — від «Динамо» до США

Варіанти для Шевченка: Українського тренера кличуть звідусіль — від «Динамо» до США

484

Після відставки з посади головного тренера збірної України Андрій Шевченко наразі перебуває у статусі безробітного. Проте реальних пропозицій щодо працевлаштування в нього не бракує.

Видатний у минулому український футболіст даремно часу не гає, а активно проводить вільний час. Зокрема, він бере участь у престижних міжнародних турнірах із гольфу.

У той же час українець розглядає велику кількість пропозицій стосовно майбутньої тренерської роботи.

Авторитетний німецький Kicker повідомляє, що Андрій Шевченко став одним із кандидатів на посаду головного тренера збірної Туреччини. У списку претендентів також є Штефан Кунтц з молодіжної збірної Німеччини U-21. Попередній наставник турків Шенол Гюнеш покинув посаду після поразки від збірної Нідерландів в рамках кваліфікації ЧС-2022 з рахунком 1:6.

Окрім того, минулого тижня стало відомо, що три американські клуби розглядають варіант із призначенням Андрія Шевченка на наступний сезон. Таку інформацію оприлюднив журналіст-інсайдер Ніколо Скіра. За його версією, сторони вже розпочали переговори.

Регулярний чемпіонат американсько-канадського МЛС проходить із березня до жовтня. Плей-оф – із листопада до грудня включно.

А ще деякі українські інформаційні агенції поширили інформацію, що Андрій Шевченко може очолити «Динамо» після Мірчі Луческу. Проте на youtube-каналі «ТаТоТаке» запевняють, що робота з київським клубом не є для Андрія Шевченка пріоритетним варіантом.

«Динамо» розглядає варіант з тим, щоб замінити Луческу на Шевченка через стан здоров’я першого. Влітку наступного року або навіть цієї зими. Такі варіанти насправді розглядають, але у Шевченка є варіанти за кордоном, тому варіант із «Динамо» для нього зараз не є пріоритетним», – наголосили українські інсайдери.

Нагадаємо, що на початку серпня головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко офіційно повідомив про закінчення терміну контракту із національною командою.

Згодом, після майже місячного періоду мовчанки, він розповів, що планує робити після відставки.

Під час офіційних заходів із нагоди Дня Незалежності України у центрі столиці Андрій Шевченко виявився одним із тих, кому президент України Володимир Зеленський вручав державні нагороди.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі