НТА > НОВИНИ > Війна > Важка техніка їхати не може: вночі був ще один удар по Антонівському мосту

Важка техніка їхати не може: вночі був ще один удар по Антонівському мосту

380

Вночі 14 серпня ЗСУ знову вдарили по Антонівському мосту на Херсонщині, що “ускладнило до унеможливлення пересування важкого транспорту”.

Про це повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону

За її словами, ЗСУ продовжують вогневий контроль за транспортними і логістичними артеріями на тимчасово окупованій території, щоб підштовхнути окупантів до чергового “жесту доброї волі” в потрібному нам напрямку.

“Знову було нанесено удар по Антонівському мосту для того, щоб закріпити його статус остаточно як непроїзний”, – пояснила Гуменюк, яка також підтвердила, що ЗСУ вже міст раніше, як і залізничний міст поруч і Каховський міст.

За даними, Гуменюк внаслідок цих ударів пошкоджено всі стаціонарні канали поставок важкого озброєння російських військ з лівого на правий берег Дніпра на Херсонщині.  Відтак важка техніка і перевезення запасів боєприпасів надзвичайно ускладнені до унеможливлення.

“Ми продовжуємо уточнювати всі результати, і коли отримаємо абсолютну оцінку, зокрема експертну, щоб розуміти, що ці артерії вже не можуть використовуватися, тоді проголосимо це”, – сказала вона.

Також вона розповіла, що керівний склад військових підрозділів РФ “потроху використовує ці залишки транспортних шляхів для евакуації на лівий берег для того, щоб відчувати себе в безпеці”. Це означає, що важливість цієї операції різко переміщується разом з командуванням. Натомість рядові змушені залишатися на місці і приймати рішення долі. Зокрема, Гуменюк порекомендувала окупантам здатися в полон.

Фото: міст після одного із попередніх ударів ЗСУ

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі