НТА > НОВИНИ > Новини світу > Важкі перемовини. Байден на своїй пресконфернції в Женеві образив журналіста

Важкі перемовини. Байден на своїй пресконфернції в Женеві образив журналіста

116

Президент США Джо Байден після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним різко відповів представнику американського ЗМІ. Це може бути пов’язано зі спробою виставити Росію в очах світової преси як середнього політичного гравця і жорсткою позицією Штатів.

Таку думку висловили західні аналітики в матеріалі Reuters, підкресливши, що Байден прагнув домінувати, одночасно вирівнюючи відносини з Росією, які за останні роки гранично загострилися. Глава Білого Дому сподівається відновити в міжнародних відносинах з Путіним стабільність і передбачуваність.

“Стратегія дуже проста – натискати на кнопки глави Кремля, надаючи конкретні факти. Так чи інакше, реакція послідує”, – впевнений доцент Університету Нью-Хейвена і фахівець з Росії і Євразії Метью Шмідт.

Радник з національної безпеки при адміністрації 45-го президента США Дональда Трампа Тім Моріссон дав оцінку словам Байдена, який під час прес-конференції вказав на небезпеку Китаю для Росії.

“Байден сказав, що Росія зараз перебуває в дуже і дуже скрутному становищі. Китай стискає їх. Він також нагадав Путіну про проблеми в російській економіці і затримання ФСБ двох американців, про погрози на адресу радіо” Вільна Європа “і” Радіо Свобода “, що фінансуються урядом США. тобто він намагається заморозити загрозу ядерного конфлікту, але при цьому продовжує тиснути на Москву “, – вказав держслужбовець при Трампа.

Складність дипломатичних маневрів Байдена підтверджується тим, що в результаті він не зміг відреагувати на запитання журналіста: “чому Путін повинен поміняти свою поведінку по відношенню до Штатів”, адекватно своїм становищем.

“Якщо ви цього не розумієте, то вам краще змінити роботу”, – огризнувся американський лідер. Пізніше, вилітаючи з Женеви, він приніс вибачення за різкість.

“Я не повинен робити з себе такого розумного хлопця”, – виголосив Джо Байден перед трапом літака.

Нагадаємо, що Президент США Джо Байден під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним заявив про повну підтримку територіальної цілісності України з боку США.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі