НТА > НОВИНИ > Суспільство > Післязавтра буде вдома. Важкопораненого воїна Андрія Дячишина доправлять з Дніпра до Львова

Післязавтра буде вдома. Важкопораненого воїна Андрія Дячишина доправлять з Дніпра до Львова

За прогнозами медиків, без свідомості молодий боєць ще може залишатися місяцями. Втім саме у Львові він має шанси отримати найкращу нейрореабілітацію

17692

У лікарні в Дніпрі медики продовжують рятувати життя 27-річного воїна з Львівщини, бійця 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрія Дячишина, який був тяжко поранений у голову снайпером 29 серпня у населеному пункті Гірське Донецької області. Втім, уже післязавтра, молодого чоловіка перевезуть у Львівський військово-медичний клінічний центр.

Стан Андрія Дячишина залишається без змін, він без свідомості, – про це NTA повідомив заступник медичного директора з хірургічної допомоги  Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Юрій Скребець.

«Стан Андрія Дячишина без змін. І ще довго буде без змін. Він без свідомості.  Давно на акінетичному мутизмі ( ред. – медичний стан, при якому пацієнт не говорить і не рухається). Цей стан після тяжкого поранення звичайний для нього. У такому стані пацієнт може перебувати місяцями», – зазначив Юрій Скребець.

Також медик повідомив, що післязавтра, 22 вересня, Андрія Дячишина бортом евакуюють до Львова.

«Там найкраща нейрореабілітація. Та й він сам з Львівщини. Післязавтра буде вже вдома», –  повідомив Юрій Скребець.

Раніше генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко написав у Facebook, що Андрій Дячишин, захищаючи Україну, отримав на Донбасі поранення, несумісне з життям.

На війні – з 2014-ого. Це вже третє поранення

Для молодого командира, за словами лікаря, це було вже третє поранення. Два попередніх його не зупинили – Андрій залишився «на передку».

«Після поранення двох ніг, ще кульгаючи, не міг не поїхати, «бо ж там пацани». Так, це той самий Андрюха Дячишин , який зараз бореться за життя в лікарні Дніпра. Знов поранення, на цей раз снайперське в голову, наскрізне.

Багато людей моляться за одужання Андрія. З останніх розмов з фахівцями з лікарні, хлопець має добрі шанси вийти з коми і продовжити лікування. Щоправда, медики – народ забобонний, робити прогнози не хочуть, щоб не наврочити. Тому вірмо в добро і молімось за Андрія і його лікарів», – написала у фейсбуці волонтерка Мирослава Бабінська.

Сергій Риженко розповів, що 27-річний Андрій Дячишин був доправлений у лікарню на Мечникова у вкрай важкому стані – кома 2, ШВЛ, медикаментозна седація. Його одразу завезли в операційну та провели важку багатогодинну операцію. «Куля увійшла в скронево-тім’яну область зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа», – написав лікар.

Також він зазначив,що на п’ятий день після операції стан пораненого потроху стабілізується, кома 1.

«Нейрохірурги, реаніматологи, медсестри виходжують його, як рідного сина. Попереду довгий шлях лікування, болісних переживань і боротьби за життя молодого героя», – повідомив він.

Журналіст Олександр Махов розповідає, що  з Андрієм познайомився на передовій. «Багато бачились в окопах під час зйомок. А нещодавно я записав з ним велике інтерв’ю до Дня Незалежності. Інтерв’ю для спеціального проєкту, який ще навіть не вийшов в ефір. Він розповідав про те, як брав участь у Революції Гідності, а потім пішов на фронт. Ми сміялися, згадували 2014-й та 2015 роки», розповів Олександр Махов.

Андрій Дячишин, позивний «Морячок». Боєць 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. На війні – з 2014 року.

Андрій Дячишин – сирота.  Із рідних у «Морячка» є тільки сестра. Допомогти пораненому бійцеві коштами можна на її картку:

5168 7573 7961 5869 (Кармазин Ольга Миколаївна).

 

 

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
43
Злість
0
Обіймашки
2
Шооо?
7

Коментарі