НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Вчені назвали новий нетиповий симптом “Омікрону”

Вчені назвали новий нетиповий симптом “Омікрону”

Новий нетиповий симптом “Омікрону” науковці назвали “мозковий туман”

1597

Новий нетиповий симптом може вказувати на те, що людина інфікувалася штамом коронавірусу “Омікрон”. Йдеться про симптом, який вчені називають “мозковий туман”.

Про це розовіли вчені дослідницької групи ZOE Covid Study, пише Тһе Guardian.

Зокрема, науковці зауважили, що наявність симптому під назвою “мозковий туман” може свідчити про те, що людина заразилася штамом “Омікрон”.

“Мозковий туман” – це термін, який почуття почуття розгубленості, забудькуватості, погіршення уваги і ясності розуму. Також професор Тім Спектор, провідний науковий співробітник програми ZOE Covid Study заявив, що до кінця грудня “Омікрон” стане домінантним штамом.

Симптоми Омікрону

Епідеміологиня МОЗ України, завідувачка кафедри епідеміології Львівського медичного університету імені Данила Галицького, професорка Наталія Виноград, в інтерв’ю NTA розповіла, що у першу добу перебігу хвороби спостерігаються відчуття сильної втоми, підвищена температура тіла, інтоксикаційний синдром, біль у м’язах і голові.

«Дуже голова болить – це один з провідних симптомів і зараз. Нюх – ні, смак – ні. Тобто все так, як і при «Дельті». Але зараз ще є дуже різка загальмованість, втомлюваність до ступорозного стану. Людина стає не контактною з першої доби. А ще поява висипів на шкірі», – описала вона особливості «Омікрону».

Також експерти з Південно-Африканської Республіки (ПАР) назвали два незвичайні симптоми у заражених омікроном – це болі в попереку та першіння в горлі. Медики зазначають, що більшість людей сприймають ці симптоми за звиче ГРВІ.

Омікрон в Україні

18 грудня в Україні підтвердили перший випадок штаму коронавірусу “Омікрон”. Особа, яка виявилася інфікованою цим штамом коронавірусу, повернулася з Об’єднаних Арабських Еміратів, де мала контакт із хворими на COVID-19. Пацієнт продовжує перебувати на лікуванні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"