НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ахеджакова і Макаревич. У Росії збирають підписи проти війни з Україною

Ахеджакова і Макаревич. У Росії збирають підписи проти війни з Україною

Відомі письменники, артисти і журналісти виступили зі спільною заявою

603

Російські вчені, письменники, журналісти, правозахисники та інші відомі люди почали збирати підписи проти війни з Україною.

Про це йдеться у “Заяві прихильників миру проти Партії Війни у ​​російському керівництві”.

Автори підкреслюють, що Росії не потрібна війна з Україною і Заходом, а самій РФ ніхто не загрожує.

“Політика, заснована на просуванні ідеї такої війни – аморальна, безвідповідальна та злочинна, і не може вестись від імені народів Росії. Така війна не може мати ні легітимних, ні моральних цілей. Дипломатія країни не може займати жодної іншої позиції, крім категоричного неприйняття такої війни”, – йдеться у заяві.

У заяві також зазначається, шо війна не лише не відповідає інтересам Росії, але й загрожує її існуванню.

“Божевільні дії політичного керівництва країни, які штовхають нас до цієї межі, неминуче ведуть до формування у Росії масового антивоєнного руху. Кожен із нас природним чином стає його частиною”, – підкреслюють автори звернення.

Вони звернулися до політичного керівництва Росії і кидають “відкритий та публічний виклик Партії Війни, яка сформувалася всередині влади”, а також вважають злочином використання військової загрози і кримінального стилю у зовнішньополітичній риториці.

“Ми зробимо все можливе, щоб запобігти, а якщо це буде потрібно, то й зупинити війну”, – додали автори.

Звернення підписали такі особи як актриса Лія Ахеджакова, режисери Гаррі Бардін, Володимир Мірзоєв, письменник Віктор Шендерович, поет Вероніка Доліна, музикант Андрій Макаревич, історики Андрій Зубов, Борис Соколов, правозахисники Лев Пономарьов, Зоя Свєтова, Світлана Ганнушкіна, політики Григорій Явлинський, Лев Шлосберг та інші.

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін заявив у п’ятницю, що нарощування російських військ уздовж кордону України досягло точки, коли президент Володимир Путін тепер має повний спектр військових варіантів, включаючи дії, які не виключають повномасштабне вторгнення.

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі