НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Вчені розробили довгострокові контрацептиви для чоловіків

Вчені розробили довгострокові контрацептиви для чоловіків

473

У жінок є кілька варіантів довгострокових контрацептивів, але більшість варіантів для чоловіків є або одноразовими, наприклад, презервативами, або необоротної дії, наприклад, вазектомією. Тепер дослідники знайшли безпечний, довготривалий та оборотний контрацептив для чоловіків.

Результати дослідження китайських вчених опублікувало Американське хімічне товариство (ACS).

Зокрема, вчені розробили магнітні, біорозкладані наноматеріали, які зменшують кількість сперматозоїдів принаймні на 30 днів.

Відомо, що підвищена температура тіла чоловіка, яка може бути викликана надто вузькими штанами або тісною нижньою білизною, може зменшити кількість сперматозоїдів у чоловіків. Деякі вчені досліджували більш інтенсивне нагрівання наноматеріалів, що вводяться в яєчка, для контролю за народжуваністю чоловіків. Однак ін’єкція може бути болючою, нагрівання може пошкодити шкіру. Також більшість випробуваних наноматеріалів досі не піддавалися біорозпаду.

Вчені розробили безпечний, ефективний магнітно-термічний підхід до чоловічої контрацепції, який не потрібно вводити безпосередньо в яєчка.

Дослідники випробували дві форми наночастинок оксиду заліза, які біологічно розкладаються і можуть керуватися та нагріватися за допомогою магнітних полів, як чоловічі контрацептиви. Один тип наночастинок був покритий поліетиленгліколем (ПЕГ), а інший – лимонною кислотою.

Наночастинки вводили в кровотік мишей протягом 2-х днів, направляючи наноматеріали до яєчок магнітами, а потім накладали на цю область змінне магнітне поле протягом 15 хвилин. Наночастинки нагрівали яєчка до температури 40℃, гальмуючи сперматогенез з подальшим поступовим його відновленням через 30-60 днів після процедури. Через 7 днів після цього миші не розмножувалися, але на 60-й день вони відновили цей процес. Наночастинки є нетоксичними для клітин і поступово виводяться з організму.

Природничо -наукові дослідження були проведені у вищих навчальних закладах Китаю та фінансувалися Фондом лабораторії передових технологій Міністерства освіти (Шанхайський університет).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі