НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Вчені вперше показали, як виглядає штам коронавірусу “Омікрон”

Вчені вперше показали, як виглядає штам коронавірусу “Омікрон”

Науковці змогли зробити мікроскопічне фото ураженої клітини

167

Вчені з Гонконгу вперше отримали зображення нового штаму коронавірусу “Омікрон”.

Про це повідомляють на сайті медичного факультету Гонконгського університету.

Так, науковці змогли зробити мікроскопічне фото ураженої клітини нирки мавпи.

Вчені розповідають, що на лівій частині фото можна побачити набряклі везикули – внутрішньоклітинні компоненти, які містять маленькі чорні частини вірусу. Праворуч можна побачити агрегати (інфекційні фрагменти) вірусних частин із шипами у формі корони на поверхні.

Новий штам “Омікрон”

Не такд давно у світі викликав занепокоєння новий варіант коронавірусу з Південної Африки «Омікрон». Новий варіант має велику кількість мутацій – 32 – і може бути стійким до вакцин.

З 3 грудня 2021 року Україна заборонила перетин державного кордону на в’їзд іноземцями та особами без громадянства, які прибули з низки африканськиз країн та перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів. Йдеться про такі країни: ПАР, Ботсвана, Мозамбік, Зімбабве, Набімія, Лесото, Есватіні, Малавіта.

Чимало країн уже ввели додаткові заходи з метою обмежити поширення нового штаму коронавірусу. Зокрема, Польща, Румунія, США, Велика Британія, Канада, Франція, Австралія та інші. Країни заборонили в’їзд іноземцям з низки африканських країн.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі