НТА > НОВИНИ > Новини світу > Чотирьох українок і 18 дітей звільнили з сирійських таборів для біженців

Чотирьох українок і 18 дітей звільнили з сирійських таборів для біженців

88

З таборів для біженців «Аль-Хол» та «Родж» у Сирії звільнені 4 українки та 18 дітей.

Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила у Telegram.

“За зверненнями родичів наших співвітчизників, які разом із дітьми перебувають у таборах для біженців на північному сході Сирійської Арабської Республіки, мною було відкрито провадження. У його рамках неодноразово зверталась до Міністерства закордонних справ України, Ради національної безпеки і оборони України, Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо сприяння у поверненні українців та їхніх дітей із таборів «Аль-Хол» та «Родж» до України”, – заявила Денісова.

За її словами, 19 жовтня за координації Президента України Володимира Зеленського та мобілізації відповідних державних органів і служб завершилась чергова операція з повернення в Україну наших співгромадян із табору для біженців «Родж» в Сирійській Арабській Республіці.

Завдяки спільним діям та проведеним операціям щодо повернення громадян України з таборів у Сирії вже звільнені 4 жінки та 18 дітей.

“Наразі робота з визволення українських громадян триває. Родини, які вже вивезені з табору «Аль-Хол», перебувають у режимі очікування повернення в Україну через карантинні заходи”, – підкреслила Денісова.

Вона звернула увагу державних органів влади на необхідність надання підтримки українським родинам з дітьми, які повернулися із таборів для біженців, для якнайшвидшої адаптації та соціалізації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі