НТА > НОВИНИ > Новини світу > Велика Британія надасть Україні додатково 1 мільярд фунтів

Велика Британія надасть Україні додатково 1 мільярд фунтів

За рахунок нових фінансових надходжень в Україні сподіваються реалізувати проєкти у сфері енергетики, інфраструктури й охорони здоров’я

331

Керівник Міністерства зовнішніх справ України Дмитро Кулеба розповів про результати переговорів у Великій Британії. Британці додатково виділять Україні 1 мільярд фунтів, а також започаткують формат діалогу між фахівцями з питань торгівлі.

Таку заяву міністр оприлюднив на брифінгу. Він зазначив, що ці гроші підуть на реалізацію проєктів в Україні.

Мова йде про проєкти у сфері енергетики, інфраструктури й охорони здоров’я.

«Це великі гроші на додаток до 2,5 мільярда, що вже були. Це означає більше інвестицій в Україні», – зазначив він.

Також міністр повідомив, що сторони домовились про новий формат діалогу в сфері економіки.

«Ми домовилися започаткувати комерційний діалог – формат, де зустрічатимуться фахівці з питань торгівлі та займатися усуненням економічних бар’єрів між нашими країнами та спрощенням торгівлі. Це означає більше торгівлі, більше робочих місць», – додав Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Україна вступила в переговори з Великою Британією про придбання ракет для кораблів і літаків. Планується, що британці нададуть для українських патрульних катерів ракети класу «земля-земля». Країни також обговорюють надання ракет класу «повітря-земля» Brimstone для українських літаків.

У листопад ібританський винищувач F-35 впав у море під час планових польотів у Середземному морі. Пілоту вдалося катапультуватися і благополучно повернутися на авіаносець Королівського флоту HMS Queen Elizabeth.

Велика Британія може перекинути до України до 600 британських військовослужбовців на тлі загрози військового вторгнення Російської Федерації. Оперативна група готова розвернутися на українській території в стислі терміни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі