НТА > НОВИНИ > «Велике будівництво»: що думають у Львові про українські дороги

«Велике будівництво»: що думають у Львові про українські дороги

139

Ремонти у межах «Великого будівництва» тривають, правоохоронці говорять про великі зловживання, а українці й далі скаржаться на стан доріг.

 “Пряма мова Львова” на телеканалі NTA поцікавилася у львів’ян думками про стан та якість доріг в Україні.

Лише частина опитаних вважають, що стан українських доріг таки покращився. Та все ж більшість обурені якістю виконання дорожніх робіт:

«Коливання в автобусі і страх за своє життя, за життя дітей – це дуже сумно. Я співчуваю тим, хто їздить автівкою. Уявіть, скільки вони вкладають коштів у ремонт. Дороги в Україні однозначно бажають кращого!”, – розповідає одна з перехожих.

“Частинами дорога добра, частинами – ні! Сподіваюся, що буде краще, бо ж постійно скрізь триває ремонт!”, – кажуть львів’яни.

Чимало львів’ян скаржаться не лише на дороги в Україні, а й у місті. Вулицю Шевченка називають “вбивцею”:

“Стан доріг не покращився! Роблять ямковий ремонт лише. Про якість не йдеться”, – обурюються опитані.

Зазначимо, що ремонти “Великого будівництва” тривають з минулого року. Саме на цю програму навіть перекинули частину грошей із «ковідного фонду». За даними, які наводить Офіс генерального прокурора, за 11 місяців минулого року правоохоронці виявили 429 кримінальних правопорушень «на ремонтах» – при закупівлях, визначенні вартості робіт і матеріалів, виконанні та прийнятті робіт.

Також нагадаємо, що своє «велике будівництво» триває й у Львові.  Станом на зараз, триває щонайменше 4  реконструкції доріг (вулиці Бандери, Шевченка, Пекарська та Хмельницького), ймовірність завершення яких до кінця року є дуже під великим питанням.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі