НТА > НОВИНИ > Спорт > «З нас жартували, що шукаємо футболістів по оголошеннях, а ми стали сенсацією», – Президент ФК «Рух» про сезон 2020/21

«З нас жартували, що шукаємо футболістів по оголошеннях, а ми стали сенсацією», – Президент ФК «Рух» про сезон 2020/21

304

 

Президент львівського ФК «Рух» Григорій Козловський у великому інтерв’ю поділився думками щодо дебюту в УПЛ, який команда сенсаційно для багатьох завершила на 10-му місці. Це при тому, що на підготовку до старту в «еліті» мали лише два тижні й геть юних футболістів у своєму розпорядженні.

Отже, про головного тренера Івана Федика, трансферну політику клубу, завдання команди на наступний сезон.

Про загальний результат

«Я задоволений. Я ніколи не приховував, що наше головне завдання на сезон було – не вилетіти. Хай це навіть буде остання чи передостання позиція. Ми ж здобули 10 місце. І це бонус за хорошу гру, за нашу віру. У віру в те, що зможемо, що знаємо, що робимо. Я завжди вірив у гравців, у тренера, менеджмент. І ця віра була навіть у дуже важкі моменти. Коли були на останньому місці в турнірній таблиці, я завжди казав: «Не хвилюйтеся. Ми знаємо, що робимо». З нас жартували, що ми збираємо футболістів по оголошеннях. Так, дійсно, по оголошеннях. Але було лише два тижні на збір команди для виступу в УПЛ. Ми не мали людей, щоб виїхати в Полтаву. У перших п’яти турах одне очко взяли ДІТИ. І вони – молодці!».

Про тренера

«Я побачив, що Іван Федик дотримується тих побажань, ідей, заради яких ми зібрали команду – гра у футбол. Так, на старті не було результатів. Перші чотири тури – це була катастрофа. Навіть гра з «Шахтарем». Той результат – це неймовірний фарт. Але при цьому, гра вже була. Це не був «автобус» на полі. Я бачив, що у кожному матчі ми граємо у футбол. Чи кожен би тренер проявив би таку міцність своєю позиції? Думаю, що навіть би дуже досвідчені наставники перейшли на «автобусну» систему у кілька ярусів. Але Федик вперто тримався накресленої лінії. І врешті так сталося, як мало бути: якщо є гра, то врешті прийде і результат. Федик залишається у «Русі». І зараз його впевненість у філософії, якої дотримуємося, тільки зміцнилася».

Про 3-ТОП матчі у сезоні 2020/2021

«Звісно, це нічия з «Шахтарем». Також мені сподобалася гра на виїзді із «гірняками», хоча вона й не принесла результату. Але, якби ми забили у три свої моменти, то… ще невідомо, якби все обернулося. Також був класний матч з «Олександрією» в гостях. Не було перемоги? Але була змістовна гра. Це те, що зараз у першу чергу хочемо бачити. Наприклад, перемогли 3:0 «Маріуполь», але все-таки команда грала не так яскраво, не було такого домінування. Не всі переможні матчі – найкращі. Я запам’ятовую найбільше ті, де є ФУТБОЛ!».

Про підсилення

«Львів’яни мріють, щоб місцевий клуб був в єврокубках? Ви навіть не уявляєте, як я про це мрію. Це одна із планок, які ставлю перед собою, командою. Вона неймовірно висока. Але всьому свій час. Мало хто вірив у 10 місце «Руху» в турнірній таблиці. Особливо на старті. Але яку серію команда видала наприкінці: 7 турів беж жодної поразки! Щодо майбутнього. То треба підсилювати фланги, бо це наразі найбільш болюче питання. Маємо знайти гарний баланс: хороші, натхненні молоді гравці, доповненні надійними, досвідченими майстрами високого класу, які підтягуватимуть молодь. Бо, звісно, можна виставити 11 молодих гравців і проти «Динамо», і проти «Шахтаря». Вони навіть можуть сенсаційно виграти. А можуть програти все. Тому має бути розумний баланс: чим більше хочеш використовувати молодих, тим сильнішими мають бути старші, щоб була якісна конкуренція. Місце на полі не має дістатися просто так, його треба вибороти у змаганні з сильними конкурентом».

Про нові завдання

«Завдання одне – не вилетіти й в наступному сезоні. А оскільки ми вибороли 10 місце, то буде негарно опуститися нижче в наступному. Наша команда називається «Рух», і це має бути рух вгору, а не навпаки».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі