НТА > НОВИНИ > Новини світу > Великі групи мігрантів прорвалися до Польщі з Білорусі

Великі групи мігрантів прорвалися до Польщі з Білорусі

151

Дві великі групи мігрантів програвалися крізь огорожу до Польщі з Білорусі.

Про це повідомляє польське радіо Бялосток.

За даними прикордонної служби, до Польщі в околицях населених пунктів Кринок і Біловежа проникло щонайменше кілька десятків груп іноземців.

Деяких вдалося повернутися за лінію кордону, решту шукає поліція. Речниця Підляської прикордонної охорони майор Катажина Зданович повідомила, що в обох випадках мало місце насильницьке форсування загороджень.

«Водночас у натовпі мігрантів біля Кузниці спокійніше. На білоруській стороні перебуває щонайменше кілька сотень людей. За даними польських служб, сьогодні іммігранти отримали їжу від білорусів. В іноземців є намети та спальні мішки, а вечорами вони розпалюють багаття, щоб зігрітися. Їх також постійно охороняють білоруські служби», – йдеться в повідомленні.

Портал «Белсат ТВ» також передає, що незалежні білоруські блогери з посиланням на своїх інформаторів повідомляють про формування ще однієї групи мігрантів, яка має рушити до польського кордону в середу.

За даними опозиційного білоруського медіаресурсу «Білорусь головного мозку», плани мігрантів розміщені на їхніх сторінках у соцмережах. За даним ресурсу, іноземці, котрі перебувають у Гродно, мають намір зібратися на автозаправці за 15 км від польського кордону. Імовірно, до них приєднаються групи з Мінська.

Як повідомлялося, міграційна криза на білорусько-польському кордоні триває із серпня. Польща звинувачує Білорусь у навмисному створеному міграційному тиску проти РП та ЄС.

Відомо, що 8 листопада тисячі мігрантів розбили наметовий табір біля кордону з Польщею.

З польського боку державний рубіж захищає понад 10 тисяч службовців військ територіальної оборони, прикордонників і поліції.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі