НТА > НОВИНИ > Новини світу > Верблюдів у Саудівській Аравії відсторонили від конкурсу краси через ботокс

Верблюдів у Саудівській Аравії відсторонили від конкурсу краси через ботокс

Журі верблюжого конкурсу краси визначає переможця на основі форми голови, шиї, горбів, одягу та постави тварин

347

40 верблюдів відсторонили від участі у традиційному в Саудівській Аравії конкурсу краси через те, що їхні власники робили тваринам пластичні операції та вколювали ботокс.

Про це повідомила агенція AP. Ботокс використовували, щоби зробити верблюдів красивішими.

«Зокрема, тваринам розтягували губи та носи, зміцнювали м’язи тварин за допомогою гормонів, вводили ботокс у лоби та губи, щоби зробити їх більшими», – сказано в повідомленні.

Популярний фестиваль, який стартував цього місяця, запрошує власників найкрасивіших верблюдів позмагатися за приблизно 66 мільйонів доларів призових.

При цьому ін’єкції ботокса, підтягування обличчя й інші косметичні зміни, щоб зробити верблюдів привабливішими, суворо заборонені. Журі визначає переможця на основі форми голови, шиї, горбів, одягу та постави тварин.

Конкурс краси серед верблюдів є центральною подією великого карнавалу, який також включає верблюжі перегони, розпродажі й інші заходи. Таким чином організатори намагаються зберегти роль верблюда в традиціях і спадщині бедуїнів.

Нагадаємо, що науковці з британського Редінґського університету виявили специфічні антитіла, які виробляють лами та верблюди. Їх можна використовувати для виготовлення ліків проти коронавірусної хвороби у формі назального спрею.

У вересні стало відомо, що вчені переглянули вік археологічного об’єкта «Стоянка верблюдів» в Саудівській Аравії. Вони дійшли висновку, що він є одним із найдавніших у світі. Комплекс із 21-єї фігури тварин, висічених в цілісних скелях на півночі Аравійського півострова, археологи виявили ще 2018-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі