НТА > НОВИНИ > Суспільство > Верещук розповіла про українських жінок у російському полоні

Верещук розповіла про українських жінок у російському полоні

Росіяни погано поводяться з українськими жінками, при цьому лише декілька з них повернулися з полону окупантів

254

Росія утримує у полоні близько 2,5 тисячі українців. Серед них чимало цивільних і жінок.

Про це повідомила віцепрем’єрка з питань реінтеграції Ірина Верещук у інтерв’ю BBC News Україна.

«Ми кажемо про 2,5 тисячі полонених. Люди залишаються в полоні, і найгірше – там залишаються цивільні. Вже декілька обмінів поспіль цивільних не відпускають. Треба ставити питання руба та вимагати відпускати цивільних. Цивільних варто повертати, а не обмінювати», – сказала вона.

Верещук також наголосила, що в полоні перебуває велика кількість жінок.

«Якщо врахувати, що з «Азовсталі» вийшла 131-на жінка, то уявіть собі, скільки жінок у неволі», – зазначила віцепрем’єрка з питань реінтеграції.

За словами Верещук, Росія повернула Україні лише декількох жінок. При цьому вона зазначила, що росіяни погано поводяться з українськими жінками.

«Вони знущаються, вони б’ють наших жінок, вони тортурують наших жінок. Світ не має мовчки дивитися та спостерігати, коли вбивають наших жінок у тюрмах», – додала вона.

Нагадаємо, що в середу пізно ввечері, 21-го вересня, Україна та Росія провели черговий обмін полоненими. Серед звільнених – бійці «Азова», інші захисники Маріуполя, а також певна кількість жінок.

Тоді ж із російського полону відпустили військову медикиню Мар’яну Мамонову з Рівненщини, яка перебувала на 9-му місяці вагітності. Цієї ночі вона народила дівчинку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі