НТА > НОВИНИ > Суспільство > Верховна Рада ухвалила важливий законопроєкт про оподаткування азартних ігор

Верховна Рада ухвалила важливий законопроєкт про оподаткування азартних ігор

Закон встановлює єдину ставку податку на дохід (валовий ігровий дохід), отриманий від організації та проведення азартних ігор та випуску та проведення лотерей – 10%.

215

Верховна Рада України сьогодні,  15 липня, ухвалила за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей».

За відповідний проєкт закону проголосувало 252 нардепи.

Окрім податку на дохід, законопроєкт передбачає, що суб’єкти господарювання також сплачуватимуть податок на прибуток за загальною ставкою 18%.

Під час здійснення організаторами азартних ігор іншої діяльності передбачається нарахування та сплата ними податку на прибуток за базовою (основною) ставкою податку.

Поряд з цим, закон передбачає, що великі виграші (більше 8-ми мінімальних заробітних плат) підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.

Під час оподаткування виграшів в азартну гру в казино, залі гральних автоматів враховуватимуть витрати на участь у такій грі, здійснені впродовж 24-ох годин до виграшу.

Нагадаємо, що раніше рекомендацію щодо ухвалення такого закону надав комітет із питань фінансів, податкової та митної політики.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі