НТА > НОВИНИ > Новини політики > Верховна Рада розблокувала підписання закону про олігархів

Верховна Рада розблокувала підписання закону про олігархів

167

Верховна Рада розблокувала можливість підписання ухваленого раніше законопроекту про олігархів.

Про це інформує УНН.

Народні депутати відхилили усі 12 проектів постанов про скасування голосування за підтримку законопроекту про деолігархізацію (№ 5599).

Це відкрило шлях до підписання законопроекту спікером парламенту та передачі на підпис Президентові України.

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт Володимира Зеленського про олігархів. Законопроєкт підтримали 279 народних обранців. Більшість голосів за закон віддала партія “Слуга народу” – 229, “За майбутнє” – 18, Довіра – 15, “Голос” – 11.

Напередодні Комітет Верховної Ради з нацбезпеки і оборони підтримав до другого читання законопроєкт Зеленського про олігархів. Зі 1271 поправки до закону врахували всього 13.

А вже 24 вересня стало відомо, що Рада має переголосувати законопроект через правову колізію, що виникла. Йдеться про те, що врахували одночасно 3-и (396, 398, 406) правки, які суперечать одна одній (стосуються ведення Реєстру оліграхів, а саме того, який орган вноситиме осіб до цього реєстру).

Пізніше, однак, у головному комітеті заявили, що спірних правок щодо законопроекту № 5599 про олігархів не знайшли.

Водночас спікер парламенту Руслан Стефанчук заявив, якщо там будуть знайдені суперечності, “131 стаття Регламенту дає можливість законопроект у стінах ВР, узгодити неузгодженість, після чого також направити на підпис Президента”.

Читайте також “Закон про деолігархізацію. Суть і застереження”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі